Obecní knihovna v Sedlištích opět OTEVŘENA

Vážení čtenáři,

v souladu s nařízením vlády z 23. 4. 2020 a rozvolňováním opatření v souvislosti s šířením koronaviru je Obecní knihovna v Sedlištích od pondělí 27. dubna 2020 znovu otevřena.

Vezměte prosím na vědomí, že stále je třeba dodržovat zvýšená hygienická pravidla:

VSTUP DO KNIHOVNY JE MOŽNÝ POUZE S ROUŠKOU NEBO ZAKRYTÝMI ÚSTY A NOSEM.

BĚHEM NÁVŠTĚVY KNIHOVNY DODRŽUJTE BEZPEČNÉ ROZESTUPY A HYGIENICKÁ DOPORUČENÍ.

V PŮJČOVNÁCH SE PROSÍM ZDRŽUJTE JEN NEZBYTNĚ DLOUHOU DOBU. POHYB OSOB MŮŽE BÝT V PŘÍPADĚ POTŘEBY REGULOVÁN.

Knihovna bude poskytovat jen základní absenční výpůjční služby, tj.  bude
k dispozici pouze pro vracení a půjčování knih, časopisů a novin, případně pro vyzvednutí rezervovaných nebo odložených dokumentů.

Veškeré prezenční služby (tzn. veřejný internet a čítárna) nebudou poskytovány. Toalety pro čtenáře budou uzavřeny.

Všechny vrácené dokumenty musí být uloženy do karantény v trvání min. 48 hodin. Respektujte prosím, že právě vrácené knihy a časopisy si proto nemůžete ihned vypůjčit.

Všechny kulturní a vzdělávací akce jsou do odvolání zrušeny. Budeme vás informovat.

Těšíme se na vás.
Vaše knihovna

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Administrátor. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.